Matrix Mybrowsercash=>Hỏi đáp,cập nhật,Suppot mọi vấn đề

Status
Not open for further replies.
sau day^ la` ticket ma Admin goi cho mjnh:

Date: 2012-04-14 06:01:18
Name: Michael

We noticed that small portion of users sometimes don't get credited for daily shares even when they qualified. We're working on detecting and resolving this problem.

However, remember this:
Referral shares pay 75 TIMES, not necessarily 75 days in a row. This means if you don't get paid for whatever the reason, you simply won't earn that day but the MONEY IS NOT LOST, because they pay out 75 TIMES!

So, if you missed say 5 days in 2 months then you will simply be paid for those shares at a later day, at the end of share cycle.

Thanks,

Best regards,
Michael
MyBrowserCash Support

Remember: You can reopen closed tickets and continue discussion on the subject, rather then open a new one.

sau day^ la` ticket ma Admin goi cho mjnh:

Date: 2012-04-14 06:01:18
Name: Michael

We noticed that small portion of users sometimes don't get credited for daily shares even when they qualified. We're working on detecting and resolving this problem.

However, remember this:
Referral shares pay 75 TIMES, not necessarily 75 days in a row. This means if you don't get paid for whatever the reason, you simply won't earn that day but the MONEY IS NOT LOST, because they pay out 75 TIMES!

So, if you missed say 5 days in 2 months then you will simply be paid for those shares at a later day, at the end of share cycle.

Thanks,

Best regards,
Michael
MyBrowserCash Support

Remember: You can reopen closed tickets and continue discussion on the subject, rather then open a new one.

Thế có nghĩa là nó vẫn không trả à .... lại phải chờ thêm 1 ngày rồi ....

nó ko pay tuy nhiên số lần pay vẫn ko bị giảm.

uk, vay. la` mat' 1 ngay.........chan, mai co se binh thuong lai

Thông báo nhé... Hiện nay lãi chia mỗi ngày của MBC sẽ là 1 con số bị dao dộng tuỳ thuộc vào doanh thu mỗi ngày (Giống như Zeek). Nó ko cố định là 0,11 - 0,15 - ... như trước nữa mà là dao động từ 0.1 ~ 0.2/share/day

Thông báo nhé... Hiện nay lãi chia mỗi ngày của MBC sẽ là 1 con số bị dao dộng tuỳ thuộc vào doanh thu mỗi ngày (Giống như Zeek). Nó ko cố định là 0,11 - 0,15 - ... như trước nữa mà là dao động từ 0.1 ~ 0.2/share/day

Ac....thế này thì ...khó ak nha

Nó thông báo cách đây mấy ngày rồi mà

Hum nọ vì rút qua LR nên bây giờ phải hủy để rút lại qua AP. Mình làm theo yêu cầu của nó, gửi support về vấn đề này, nhưng mà đã quá 2 ngày rồi chưa thấy nó hồi âm. Bình thường gửi support chỉ trong vòng 24h là nó reply, lần này liên quan đến tiền ko thấy gì luôn. chán vì chờ đợi thằng này lắm rồi :(

Today's Payout Is: $0.12/block =>lãi hôm nay là 0.12$/Block nhé :binhsua02:

---------- Post added at 08:17 AM ---------- Previous post was at 07:24 AM ----------

Proof pay qua LR ! ( 16/04/2012)

Last edited by a moderator:
Bác lee tích trữ hàng ghê wớ ....

hixx. sao h.nay không thấy nó chia lãi là sao vậy ta. có ai gióng tớ kô.
chơi 20 ngày mà mất 4 ngày ko có gì rồi. hix.

Today's Payout Is: $0.12/block =>lãi hôm nay là 0.12$/Block nhé :binhsua02:

---------- Post added at 08:17 AM ---------- Previous post was at 07:24 AM ----------

Proof pay qua LR ! ( 16/04/2012)

Proof khủng ghê vậy. Mà sao vẫn rút được qua LR :(

Chắc bác ấy là gold nên nó ưu tiên.

Chỉ tội anh em free mãi đek đc pay, request suốt từ mung 6 tới giờ, làm theo yêu cầu của nó cũng gần tuần rồi chưa có $, móm mất thôi

Chắc bác ấy là gold nên nó ưu tiên.

Chỉ tội anh em free mãi đek đc pay, request suốt từ mung 6 tới giờ, làm theo yêu cầu của nó cũng gần tuần rồi chưa có $, móm mất thôi
Của mình cũng gần nửa tháng nay ko rút được cent nào từ nó

Status
Not open for further replies.

Announcements

Today's birthdays

Forum statistics

Threads
418,336
170,460
Latest member
thayphamduc

Most viewed of week