Suggest paypal us bị lỗi khi rút tiền

yeucodon

Junior
Reactions
49
MR
0.031
e có con paypal us nhưng 2 hôm nay k rút d tiền về po dù trc kia rút vài lần ok rồi
nó báo thế này ạ

em email cho nó nhưng vào cuối tuần nên là sót ruột quá ạ
có bác nào bị và đã xử lý d rồi thì giúp e với ạ

e có con paypal us nhưng 2 hôm nay k rút d tiền về po dù trc kia rút vài lần ok rồi
nó báo thế này ạ
View attachment 120691

chuyển sang giao diện classis mà rút

bác cho e link giao diện class với ạ, bên e mò k thấy ạ
lien hệ qua email nó ko bao giờ giải quyết gì hết, bác hỏi 1 đằng nó sẽ trả lời 1 nẻo như kiểu robot copy rồi paste vậy,
bảo đảm khi nhận dc thư trả lời bác sẽ thấy nó sẽ hướng dẫn bác thao tác rút tiền , cứ như là do bác ko biết cách rút tiền vậy đó .
Cách duy nhất để khắc phục thì chỉ là gọi dt trực tiếp cho nó mà thôi, bất cứ lỗi gì cũng vậy .

nhưng mà e kb nói tiếng anh ạ, còn thuê thì kb cần cung cấp những cái j sợ lại mất toi cái paypal lâu đời

do pp từ chối PO rồi, có bác nào nhận with về bank us k ạ, giá bnhieu báo e với

do pp từ chối PO rồi, có bác nào nhận with về bank us k ạ, giá bnhieu báo e với

- Đợi chờ là hạnh phúc hoặc thử option rút khác xem sao .

hôm nọ add bank mới vì lỡ tay remove bank cũ thì hnay nó email về thế này, bank po ạ, ai biết nó bị sao k ạ

A recent transaction with your bank account ending in x-xx58 didn't go through.

As a result, we have removed this bank account from your PayPal account.

To re-add this bank account to your PayPal account, please confirm with your bank that all information is correct. Alternatively, you can add another bank account.

We apologize for any inconvenience this may cause.

Sincerely,

PayPal

We received an automated response from your bank informing us that the bank account you were trying to use for this payment has been closed.

As a result, we were unable to charge your bank account for this transaction. We will not attempt to debit your bank account again. Here are the details of this payment:

Bank account ending in: x-xx58
Thanks for your understanding.

Sincerely,

PayPal

hôm nọ add bank mới vì lỡ tay remove bank cũ thì hnay nó email về thế này, bank po ạ, ai biết nó bị sao k ạ

A recent transaction with your bank account ending in x-xx58 didn't go through.

As a result, we have removed this bank account from your PayPal account.

To re-add this bank account to your PayPal account, please confirm with your bank that all information is correct. Alternatively, you can add another bank account.

We apologize for any inconvenience this may cause.

Sincerely,

PayPal

We received an automated response from your bank informing us that the bank account you were trying to use for this payment has been closed.

As a result, we were unable to charge your bank account for this transaction. We will not attempt to debit your bank account again. Here are the details of this payment:

Bank account ending in: x-xx58
Thanks for your understanding.

Sincerely,

PayPal
nó xoá bank nảy rồi

nó báo thế này ạ
View attachment 120691

chưa xử lý được thì pm skype: okso1_mmo

Announcements

Today's birthdays

Forum statistics

Threads
418,634
170,735
Latest member