Matrix CHEKLISTING - CHEKLISTING.COM. NGỪNG ĐẦU TƯ, THẢO LUẬN TRANH CHẤP.

Status
Not open for further replies.
Cập nhật thông tin mới nhất từ Cheklisting:
-------------------------------------------------------
Mời các bạn vào Group để biết các thông tin chính thông bằng tiếng Việt nhé !
https://www.facebook.com/groups/MMO4YOU.VN/
Surf Free Promotion has come to an end.
Congrats for those that took advantage and thank you.
Again thanks everyone for the support!!!
Tomorrow morning at 9 am PST Cheklisting will have been running successfully for 1 month!! It has come by quick.
The next few months, we will have a lot of things happening. Members will start to participate more in our development side of things. Your feed back will be crucial to how we set ourselves going into first quarter 2016.
Thank you

Update: TESTING!
We will be testing some login ads tomorrow morning, these are specifically for our local client listing. 3 second view. should last for a couple days, a week at the max. You will notice they are not revshare, or make money opportunity, there is a reason for that. smile emoticon
Thank you

Last edited:
Cập nhật thông tin mới nhất từ Cheklisting:
Mời các bạn vào Group để biết các thông tin chính thông bằng tiếng Việt nhé !
https://www.facebook.com/groups/MMO4YOU.VN/
Surf Free Promotion has come to an end.
Congrats for those that took advantage and thank you.
Again thanks everyone for the support!!!
Tomorrow morning at 9 am PST Cheklisting will have been running successfully for 1 month!! It has come by quick.
The next few months, we will have a lot of things happening. Members will start to participate more in our development side of things. Your feed back will be crucial to how we set ourselves going into first quarter 2016.
Thank you

Update: TESTING!
We will be testing some login ads tomorrow morning, these are specifically for our local client listing. 3 second view. should last for a couple days, a week at the max. You will notice they are not revshare, or make money opportunity, there is a reason for that. smile emoticon
Thank you

đã nhận rb 7.5$, thanks bác.

đã nhận được RB 3$ của anh. chúc anh sẽ có thêm nhiều ref và kiếm ngày càng nhiều $ hơn. hi ^^

Vẫn ko hiểu tại sao @SealTemSix đọc rồi mà ko trả lời cho mình và mình vần đang đợi @SealTeamSix gửi ref qua paypal @@ ! ( đầu tư 200$ )

Vẫn ko hiểu tại sao @SealTemSix đọc rồi mà ko trả lời cho mình và mình vần đang đợi @SealTeamSix gửi ref qua paypal @@ ! ( đầu tư 200$ )

View attachment 57061
Sorry bạn, 1 buổi tối mình có quá nhiều câu hỏi trên FB. Vấn đề của bạn đơn giản hơn nhiều so với người khác nên mình chưa kịp trả lời. Bây giờ bạn thử vào check tài khoản xem đã được nhận lãi chưa bạn. Và 1 lần nữa mình xin lỗi vì mình không RCB qua PP bạn ơi. Rủi ro quá cao. :D

Sorry bạn, 1 buổi tối mình có quá nhiều câu hỏi trên FB. Vấn đề của bạn đơn giản hơn nhiều so với người khác nên mình chưa kịp trả lời. Bây giờ bạn thử vào check tài khoản xem đã được nhận lãi chưa bạn. Và 1 lần nữa mình xin lỗi vì mình không RCB qua PP bạn ơi. Rủi ro quá cao. :D
PP có rủi ro gì cao bác ??

Status
Not open for further replies.

Announcements

Today's birthdays

Forum statistics

Threads
418,364
170,488
Latest member
beptugiovani

Most viewed of week