Help Tổng hợp tình hình Rapidgator.net

tớ tin chắc nó sẽ ko die luôn đâu.nhưng có đều chưa biết khi nào nó trở lại

thứ 1:
nếu nó muốn scam chúng ta và nghỉ luôn.thì nó chỉ cần ko trả tiền mình làm j đc nó chứ.ko cần phải ngừng chạy sever.vì nếu nó để sever chạy thì nó củng còn kiếm chát được chút đỉnh đúng ko.chứ nó ngu gì mà đề như vậy người ta ko dowload đc thì ai mà mua đc acc premium.đề chạy nó vẫn kiếm đc chút tiền
thứ 2:
nếu nó die luôn thì cần j phải hiện 1 dòng chử to đùng như vậy.

thứ 1:
nếu nó muốn scam chúng ta và nghỉ luôn.thì nó chỉ cần ko trả tiền mình làm j đc nó chứ.ko cần phải ngừng chạy sever.vì nếu nó để sever chạy thì nó củng còn kiếm chát được chút đỉnh đúng ko.chứ nó ngu gì mà đề như vậy người ta ko dowload đc thì ai mà mua đc acc premium.đề chạy nó vẫn kiếm đc chút tiền
thứ 2:

bạn cho tôi 1 phần nào an ủi :m003:

MOTORCYCLE SPARE PARTS
  1. galgal2.co.il WE SELL MOTORCYCLES, SCOOTERS מוסך קטנועים מוסך אופנועים מוסך טרקטורונים. מוצרים ואביזרים מובחרים: אגזוזים · צמיגים לאופנועים · חלקי חשמל לאופנועים ועוד מגוון מוצרים וחלקי חילוף לאופנועים, קטנועים וטרקטורונים באזור השרון, נתניה והסביבה. כמו כן, אדיר אופנועים מספק שירות מוסך לאופנועים, קטנועים וטרקטורונים באזור נתניה(השרון). מקצועיות מובטחת! חלקי חילוף לאופנועים קיימים אצלנו בשפע, אז אם אתה מחפש חלקי חילוף לכלי שלך, הגעת למקום הנכון. ניתן לבצע הרכבת חלקי חילוף אצלנו במוסך. חלקי החילוף אצלנו חדשים או משומשים, בהתאם לחלקי החילוף שהלקוח מבקש. חלקי חילוף זה אנחנו! אנחנו מפעל מקצועי בייצור חלקי רכב. אנחנו יכולים אוטומטיות הטובות ביותר ומוזמנים להתייעץ משמש לחומר חלקי אופנוע: אלומיניום עם צווי OEM / ODM anodized מוזמן . איכות גבוהה שרירי בטן 2 הודעת התקנה מקצועית בכל צבע מותאם אישית פלסטיק ועיצוב 3 דלת דלת משלוח מהירה EMS איכות עמידה וגבוהה 2, מחיר מפעל שרשרת 3 אופנוע, חבילה ייחודית ואלגנטית 4 את השירות הטוב ביותר קוואסאקי kx250 גלגלי אופנוע סגסוגת חלקים גלגלי אופני כביש סגסוגת 1 6061 או 7050 עם T6 2 שירותים מותאמים אישית מקובלים
http://www.galgal2.co.il

Last edited:
thứ 1:
thứ 2:

Hy vọng là như thế. Hope is a demon bitch....

thứ 1:
thứ 2:
cũng chả biết được, có thể nó muốn giữ chút uy tín để bán lại host cho người khác

Nguyên nhân có thể là do ở vấn đề gian lận trong mua acc premium nên nó phải close để dàn xếp với các paygate nên mới lâu như vậy chứ chuyển server thì đã xong lâu rồi. Chắc anh em còn nhớ mấy cái vụ Up Premium cũng mới đây chứ...:D

Nguyên nhân có thể là do ở vấn đề gian lận trong mua acc premium nên nó phải close để dàn xếp với các paygate nên mới lâu như vậy chứ chuyển server thì đã xong lâu rồi. Chắc anh em còn nhớ mấy cái vụ Up Premium cũng mới đây chứ...:D

Nguyên nhân tại nó thôi, dễ đâm quá thì dân tình chả nhảy bổ vào.

Announcements

Today's birthdays

Forum statistics

Threads
420,617
172,675
Latest member
Hoangtuan1734

Most viewed of week

Most viewed of week

Back
Top Bottom