Matrix Recyclix - Recyclix.com.

Status
Not open for further replies.
Sang năm phải xin bố mẹ miếng đất nho nhỏ ở quê để lấy rác về để đó
Ý định của mình là mua rác xong về ủ thành phân bón ruộng
Xây dựng mô hình Vường - Ao - Chuồng và sống 1 cuộc sống thật sự an bình, thanh tĩnh.

Sang năm phải xin bố mẹ miếng đất nho nhỏ ở quê để lấy rác về để đó
Ý định của mình là mua rác xong về ủ thành phân bón ruộng
Xây dựng mô hình Vường - Ao - Chuồng và sống 1 cuộc sống thật sự an bình, thanh tĩnh.
thớt tiền chất như núi mà còn phải xin bố mẹ sao.:confused:
vào sài gòn mua ngay miếng đất quận 1, san phẳng làm vườn ao chuồng cho vip:rolleyes:

thớt tiền chất như núi mà còn phải xin bố mẹ sao.:confused:
vào sài gòn mua ngay miếng đất quận 1, san phẳng làm vườn ao chuồng cho vip:rolleyes:

Tiền ko có mới phải dặt dẹo chốn này chứ bác
Tiền nhiều thì mình đã chả phải nai lưng chốn này rồi

Ở VN có mấy cty tái chế đang hốt tiền đó em. Hay em lập 1 cái đi, anh em ủng hộ cổ phần.

Ko hiểu cơ chế nó anh ơi

Ở VN có mấy cty tái chế đang hốt tiền đó em. Hay em lập 1 cái đi, anh em ủng hộ cổ phần.
bác @SealTemSix up lại thông tin rút = vietcombank với, mai e thử xem tỷ giá có cao hơn acb không:D

Rút về BTC an toàn và tốt nhất, ko nên rút về bank :)

Hy vọng một ngày không xa Recyclix sẽ đến Việt Nam !

===============

WE ARE HIRING!!!

Brilliant customer support and marketing professional required for Turkey! The successful candidate is required to speak and write Turkish and FLUENT English (this will be tested on interview), and preferably another language. The candidate should be based in Turkey. We will also consider residents of Germany, for proximity to our Koblenz office. The candidate will handle Turkish customer support, spearhead and manage marketing and promotions in Turkey (both on the ground and online), and manage the Turkish FB page and other social media.

Please send your comprehensive CV as well as a cover letter highlighting your customer support and marketing experience and accomplishments to [email protected] by June 10th 2016. All incomplete applications will not be considered.

We offer competitive compensation, career growth and opportunity for travels. If you think you are the perfect candidate, reach out to be a part of the hardworking but fun-loving Recyclix team!

Status
Not open for further replies.

Announcements

Today's birthdays

Forum statistics

Threads
418,760
170,849
Latest member
nguyenAnn
Back
Top Bottom