Matrix TrafficHubb - TrafficHubb.com. RevShare - ROI 120%-130%. PZ, STP, PM, BTC.

Status
Not open for further replies.
top 2 f1 của seal6 đó
Tất cả là nhờ anh em đã ủng hộ.

Nhưng Vì lượng ref com nhiều nên admin đã kiến nghị mình phải rút qua Payza để nhường PM cho các anh em từ gì đoạn đầu đó. Mà mình toàn rcb qua PM.

Vẫn chưa tắt rule 80/20, chắc để bù cho hồm thứ 7 quá :oops:

Một là để bù thứ 7. Hai là giờ server thay đổi rồi nẻn giờ vẫn đang là chủ nhật của giờ server

limit típ rầu nha bà con :oops:

limit típ rầu nha bà con :oops:
Được mấy hôm ko limit PM. Chắc các mem rút mạnh quá. :D Admin lại limit lại

Các thánh bàn phím quá nhanh quá nguy hiểm, 10h sáng vào rút vài xu lẻ mua mì tôm chống đói mà BL chỉ còn 0.003$, vl :mad:
Tối nay các thánh ngủ cmn quên cái nha cho m rút mấy xu còn sót lại mua mì tôm đuê.:p

Thanh toán gần đây :

Có lãi là đc rồi bác, giờ nó sống đc tới đâu hay tới đó thôi. :D

lãi giờ chỉ còn =1/3 so với trước :(

Có lãi là đc rồi bác, giờ nó sống đc tới đâu hay tới đó thôi. :D

Anh em ta đứng trên bờ ko nên được voi đòi 2 bà trưng. :D Còn biết bao con dân đang bơi giữa bão tố và cá mập :p

Anh em ta đứng trên bờ ko nên được voi đòi 2 bà trưng. :D Còn biết bao con dân đang bơi giữa bão tố và cá mập :p

Đúng dồi, đứng trên bờ cổ vũ hết mình cho các bạn tây đang bơi nhiệt tình chớ.

Hello Traffichubbers,

Hope you all are doing well.

TrafficHubb has been running successfully with zero issues for over 2 full months now. Payouts are as close to instantaneous as
humanly possible. There is absolutely no issues here regarding the Functionality of the script,Hosting or Payouts .We will continue to provide the same service which we have been delivering from last 2 months.

In order to continue this trend which we are in, we need to come together and work as a Team and invite more members into our
business. Keep up with your promotional efforts and explain the benefits of joining TrafficHubb.

Each and everyday Lot of Leaders from diffrent Countries are joining our Biz which has been a Positive support .

We have placed few more Google ads on the overview Page for Quality advertising ,there would be few more changes in the coming days and we will be keep on upgrading the backoffice as per the requirement.

Quick Support and Faster Payouts as usual.
Thank you

Keep Promoting and Please Do No Spam

Traffichubb Stats
Launch Date : March 1st
Total Members : 11571
Alexa Ranking : 16,003
Total Payouts : $481,572

Regards
Admin TrafficHubb

Status
Not open for further replies.

Announcements