Matrix My24hourIncom- My24hourIncome.com. Admin có tên tuổi. ROI 110-130%, No Repurchase Rule. PZ-STP-PE-PM

proof tiếp, rút đúng lúc admin pay 30ph tiền về :D

Received Payment 23.00 USD from account U11739963 . Batch: 146295764. Memo: API Payment.

Completed Date : October 06, 2016 00:00:00
Status : Complete
Mình vào mục earning history thì giờ nó báo thế này là ko nhận được thêm tiền nữa hả các bác?
nó mail báo ROI 110% :v

Last edited:
Mình vào mục earning history thì giờ nó báo thế này là ko nhận được thêm tiền nữa hả các bác?
tùy bác mua gói nào, mua gói 110 thì nhận đủ rồi :D

Hết hạn pack rồi bạn max roi 110%

hix lãi ít thế có 10% :v
sang eva lara nhận liên tọi
tưởng nhận liên tục cơ huu

Revshare khác với hyip, bạn muốn lãi nhiều hơn thì phải có chiến thuật, mà bạn chơi thằng này bn?
hii co biet dau
mình mới chơi mà ^^
chơi có 100$ thôi nghĩ click quảng cáo ăn tiền :))
rút kinh nghiệm chắc phải chơi nhiều mới ổn hả bác

hii co biet dau
mình mới chơi mà ^^
chơi có 100$ thôi nghĩ click quảng cáo ăn tiền :))
rút kinh nghiệm chắc phải chơi nhiều mới ổn hả bác
uhm, cũng không cần quá nhiều mà bạn phải tái đầu tư liên tục hợp lí để vừa ăn đc nhiều hơn nhưng vẫn đảm bảo an toàn, nếu bạn có hứng thú với thể loại này thì hiện tại đang có 1 site khá tốt :)

Trang này mới chưa được 3 tháng mà mod ơi, scam nhanh thế ah , hic. Định đổ thêm ít xèng nữa vào mà nghe thế này cũng hơi cóng :((

Chưa hề Scam bạn nhé!

Mình vẫn nhận thanh toán rất đều :D

Thống kê của Site sau 3 tháng là rất đáng ngưỡng mộ.

Dạo này site có cập nhật gì khác so với lúc đầu k hả a ?

Hello My24 members as you all know we have taken payza out of the system this happened much sooner then I had planed. I Id like to apologize for that.

The main reason for taking payza out of the system was so that the MY24 system could build in all its processors we have paid over 350,000 in fees to payza within the past 3 months and it was only going up. also we noticed over 20% of members using payza in the MY24 system were converting there payza withdrawals over to a BTC wallet. witch is very damaging for the members that are building with payza.

the next big thing that forced us to convert all payza ad packs to BTC in the system was that we have 638,000 in frozen funds in our payza account that will not be released till late march 2017. we have been in contact over the past 2 months with payza over the members fees and systems fees and frozen funds but with no luck they are not willing to work with us on this matter.

in a nutshell our hands are tied and we had to do something so the majority of our member's will continue to use the system. we have 1.1 million in resurvey in our BTC account so the MY24 system will have no problem supporting all old Payza add pack withdrawals as well.

This was a move made to keep the system strong.

please see the video is you are having a hard time understanding why this had to be done =)

~~> https://youtu.be/nHn7mcz0yIY

Let's all enjoy MY24 in 2017 and beyond,

~Drew

Announcements

Today's birthdays

Forum statistics

Threads
417,429
169,772
Latest member
dataanalyticsvsb

Most viewed of week